TELEM d.o.o.
V borovju 8
2000 Maribor

T: (02) 228 44 10
F: (02) 228 44 20
E: info@telem.si

  • LinkedIn - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle

   2019   

© 2019 by Telem d.o.o.

Vse pravice pridržane

O PODJETJU

PROFESIONALIZEM Z ZNANJEM IN IZKUŠNJAMI

Osnovna dejavnost podjetja je inženiring in avtomatizacija na področjih industrije, ekologije, energetike, infrastrukture ter avtomatizacije zgradb. 

​Za nami je več kot 25 let izkušenj in več kot 1000 uspešnih elektro tehnoloških in komunikacijskih projektov. Delovanje podjetja temelji na pridobljenem znanju naših strokovnjakov, ki se nenehno dopolnjuje s šolanjem, izpopolnjevanjem ter spremljanjem razvoja trendov tehnike in tehnologije. Svoje delo opravljamo profesionalno in zanesljivo.

Predstavitveni letak 

Register projektivnih podjetij pri Inženirski zbornici Slovenije (IZS) pod številko 0414

Register raziskovalnih organizacij Republike Slovenije pri Agenciji za raziskovalno dejavnost pod številko 2325

VIZITKA

TELEM d.o.o.
 

Splošni prodajni pogoji 

 

KAKO DO NAS

KONTAKTI

 

Vodstvo

Slavko Gregorec, univ. dipl. inž. el.

Tehnični direktor

Pooblaščeni inženir: IZS E-0070

Telefon: (02) 228 44 11

E-pošta: slavko.gregorec@telem.si

Boris Tomažin, inž. el.

Direktor inženiringa

Pooblaščeni inženir: IZS E-0121
Telefon: (02) 228 44 15
E-pošta: boris.tomazin@telem.si

Miran Antauer, univ. dipl. inž. el.

Direktor zastopstva Rittmeyer

Pooblaščeni inženir: IZS E-0403
Telefon: (02) 228 44 14
E-pošta: miran.antauer@telem.si

Tajništvo

Irena Javornik, dipl. ekon.

Poslovna sekretarka 

Telefon: (02) 228 44 10
E-pošta: irena.javornik@telem.si

Komerciala

mag. Nina Hladin, univ. dipl. ekon.

Vodja komerciale

Telefon: (02) 228 44 19
E-pošta: nina.hladin@telem.si

Vili Anders, dipl. ekon.

Komercialist


Telefon: (02) 228 44 79
E-pošta: vili.anders@telem.si

mag. Goran Popović

Prodajni inženir


Telefon: (02) 228 44 12
E-pošta: goran.popovic@telem.si

Projektiva

Boris Horvat, univ. dipl. inž. el.

Vodja projektnega tima, projektant, programer

Pooblaščeni inženir: IZS E-1552

Telefon: (02) 228 44 73

E-pošta: boris.horvat@telem.si

Omar Latifić, univ. dipl. inž. el.

Projektant, programer

Pooblaščeni inženir: IZS E-1680

Telefon: (02) 228 44 77

E-pošta: omar.latific@telem.si

Aleksander Turk, dipl. inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 76

E-pošta: aleksander.turk@telem.si

Mirsad Gušmirović, dipl. inž. el.

Projektant, programer, vodja programa Abitron

Pooblaščeni inženir: IZS E-2114

Telefon: (02) 228 44 24

E-pošta: mirsad.gusmirovic@telem.si

Andraž Šilak, mag. inž. tel.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 28

E-pošta: andraz.silak@telem.si

Darko Žezlina, inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 22

E-pošta: darko.zezlina@telem.si

Andrej Mlakar, inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 78

E-pošta: andrej.mlakar@telem.si

Darko Hausmeister, dipl. inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 25

E-pošta: darko.hausmeister@telem.si

Damjan Majcen, dipl. inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 17

E-pošta: damjan.majcen@telem.si

Iztok Majcen, univ.dipl. inž. el.

Projektant, programer

Telefon: (02) 228 44 16

E-pošta: iztok.majcen@telem.si

Operativa

Jožef Munda, elektrikar energetik

Elektro operativa

Telefon: (02) 228 44 23

E-pošta: joze.munda@telem.si

Martin Zavec, elektrotehnik elektronik

Elektro operativa

Telefon: (02) 228 44 27

E-pošta: martin.zavec@telem.si

REFERENCE

 
Področje infrastrukture
Področje avtomatizacije zgradb
Področje razvojnih projektov
telem